Zvaniet uz mūsu „karsto līniju” +371 22 00 33 17   LV RU EN DE

Visas ziņas

Jaunumi un ziņas par tulkošanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs un visā Eiropā

Tulkotāji — dzimtajā valodā specializējušies nozares eksperti
Valoda — līdzeklis, kas var gan palīdzēt gūt rezultātus, gan arī veicināt prestiža zaudējumu valodas pārpratumu dēļ.
Lasīt tālāk ...

„filologi.lv” apstiprina jaunu klientu lojalitātes kodeksu
Tulkošanas birojs „filologi.lv” ir apstiprinājis jaunu klientu lojalitātes kodeksu, kas turpmāk būs saistošs visiem uzņēmuma darbiniekiem Latvijā un citās valstīs.
Lasīt tālāk ...

„filologi.lv” atver pārstāvniecību ASV
Tulkošanas birojs „filologi.lv” ir guvis ievērības cienīgus panākumus, tikai dažu gadu laikā no neliela privāta Latvijas uzņēmuma kļūstot par starptautisku tulkošanas kompāniju ar klientiem un pārstāvjiem visā pasaulē. Nesen „filologi.lv” saviem klientiem atvēra Amerikas Savienoto Valstu (ASV) tirgu, uzsākot sadarbību vienlaikus ar vairākiem juridiskajiem un tulkošanas birojiem šajā valstī.
Lasīt tālāk ...

Notāra un tulka pakalpojumi pieejami Austrālijā
Tulkošanas birojam „filologi.lv” veicas ar atbilstošu cilvēku piesaisti. Pašlaik ir izveidojusies sadarbība ar speciālistu — latviskas izcelsmes Austrālijas advokātu un notāru Miķeli Strīķa kungu — juridisko dokumentu tulkošanā.
Lasīt tālāk ...

Iznācis Matiasa Knolla dzejoļu krājums „5 9 7”
Klajā nācis Latvijā dzīvojoša vācu dzejnieka un tulkotāja Matiasa Knolla (Matthias Knoll) dzejoļu krājums „5 9 7 - mīlas apmātības vārsmas”. Hronoloģiskā secībā sakārtotais dzejoļu cikls liecina par kādu romantisku un kaislīgu, bet nepiepildītu mīlestību. Krājuma mērķis — ļaut lasītājiem ar līdzīgu pieredzi it kā ieskatīties spogulī un ieraudzīt sevi, lai ar dzejas palīdzību noformulētu pašu izjusto un pārdzīvoto.
Lasīt tālāk ...

Tulkošanas pakalpojumi — 24 stundas diennaktī
Lai klientu biznesu padarītu efektīvāku un ērtāku, tulkošanas birojs „filologi.lv” piedāvā jaunu, Latvijā pirmo reizi pieejamu pakalpojumu veidu — tulku un tulkošanas ekspertu atbalstu 24 stundas diennaktī. Tas nozīmē — ja steidzami nepieciešami tulkošanas pakalpojami, tos varat saņemt jebkurā diennakts stundā.
Lasīt tālāk ...

Tulkojumus varēs saņemt ar privāto aviokurjeru starpniecību
Cenšoties piesaistīt klientus, daži Latvijas uzņēmumi ķeras pie visai oriģināliem risinājumiem. Savdabīgs piemērs tam ir tulkošanas birojs „filologi.lv”. Kompānija nolēmusi ieviest tirgū jaunu pakalpojuma veidu — konfidenciālu dokumentu un tulkojumu piegādi, izmantojot privāto aviokurjeru.
Lasīt tālāk ...

Tulkošanas problēma — ātrums un kvalitāte
Latvijas tulkotāju biroju problēma — ātrums un kvalitāte. Pie šāda secinājuma nākusi tulkošanas grupa „filologi.lv” pēc tam, kad veikuši pētījumu, kurā aptaujāti vairāk nekā 200 respondentu no uzņēmumiem, kas savā darbībā saskārušies ar attiecīgo pakalpojumu.
Lasīt tālāk ...

Veiksmīgi tulkojumi — starptautiskiem panākumiem
Vēlaties paplašināt biznesu un atrast jaunu noieta tirgu saviem produktiem un pakalpojumiem?
Lasīt tālāk ...

Visas ziņas
© filologi.lv, 1991-2017      Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, 2. stāvs, Rīga, LV-1011, Latvija, Tālrunis: +371 22003317, Fakss: +371 67072207, E-pasts: info@filologi.lv
  Facebook Like Share on Facebook Share on LinkedIn
Maģistra darbi, bakalaura darbi, diplomdarbi, kursa darbi, studiju darbi un referāti „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7 (elektriķa pakalpojumi, avārijas elektriķis Rīgā) filologi.com's Translation Agency Services in London, UK Digitālais mārketings, reklāma, mārketings, sabiedriskās attiecības, PR, integrētā mārketinga komunikācija, Rīgā, Londonā Mastercard Visa American Express PayPal filologi.lv Tulkošanas Birojs Rīgā, Latvija - Tulkošanas Pakalpojumi Facebook LinkedIn