Zvaniet uz mūsu „karsto līniju” +371 22 00 33 17   LV RU EN DE

Jaunumi

Veiksmīgi tulkojumi — starptautiskiem panākumiem

„filologi.lv”, 2008. gada 17. martā.

Vēlaties paplašināt biznesu, atrast jaunu noieta tirgu saviem produktiem un pakalpojumiem? Vēlaties piesaistīt finanšu līdzekļus, atrast jaunus partnerus? Lai to realizētu, Jums neiztikt bez kontaktiem ārvalstīs.

Kā zināms, labu attiecību veidošanā pirmais iespaids bieži vien ir izšķirošais. Savukārt, veiksmīgu biznesa kontaktu dibināšanā no svara ir pareizi sagatavoti un pārtulkoti teksti. Lai potenciālajiem klientiem vai partneriem par jums rastos pozitīvs priekšstats, īpaši svarīgi savus piedāvājumus sagatavot gramatiski pareizi. Tas ļaus jums izcelties konkurentu vidū un pārsteigt šos cilvēkus, ja informāciju nosutīsiet viņu dzimtajā valodā.

Kas zina — varbūt tieši šodien ieguldītie pāris desmiti latu jums jau tuvākajā nākotnē atnesīs ne tikai jaunus kontaktus un sadarbības partnerus, bet arī panākumus, slavu, bagātību? Galu galā, labs tulkojums — tas ir veiksmes tilts, kas savieno divus panākumu krastus.

Mūsu spēkos ir nodrošināt, ka jūsu tekstu pārbaudīs ne tikai korektors, bet arī attiecīgās nozares speciālists un cilvēks, kuram šī valoda ir dzimtā. Ar jūsu tekstu vienlaikus var strādāt pat divi un vairāk tulku. Tādējādi daudz kvalitatīvāk un ātrāk tiks veikti tulkojumi no jebkuras valodas. Tajā skaitā — arī tekstiem ar sarežģītu terminoloģiju.

●  Mēs piedāvājam jums iespēju sazināties vairāk kā 100 pasaules valodās.
●  Mēs nodrošinām tulkošanu 7 dienas nedēļā un 365 dienas gadā.
●  Mēs tulkojam Latvijā, kā arī ārpus tās.

Par pakalpojumu izmaksām informēsim Jūs atsevišķi. Cena tiek aprēķināta, pamatojoties uz zīmju skaitu avota valodā, teksta sarežģītību, kā arī tulkojuma izpildes termiņiem.

Visiem sniegtajiem pakalpojumiem nodrošinām konfidencialitāti. Tulkojamo materiālu saturs un mums zināmā informācija netiks nodota trešajai personai, ja vien Jūs neesat devuši atļauju to darīt, iepriekš minot, konkrētas personas vai organizācijas.Sīkāka informācija:
Kristīne Salceviča
„filologi.lv” tulkotāju vadītāja
Tālrunis: +371 22003316
E-pasts: kristine@filologi.lv

Jaunumi
© filologi.lv, 1991-2017      Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, 2. stāvs, Rīga, LV-1011, Latvija, Tālrunis: +371 22003317, Fakss: +371 67072207, E-pasts: info@filologi.lv
  Facebook Like Share on Facebook Share on LinkedIn
Maģistra darbi, bakalaura darbi, diplomdarbi, kursa darbi, studiju darbi un referāti „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7 (elektriķa pakalpojumi, avārijas elektriķis Rīgā) filologi.com's Translation Agency Services in London, UK Digitālais mārketings, reklāma, mārketings, sabiedriskās attiecības, PR, integrētā mārketinga komunikācija, Rīgā, Londonā Mastercard Visa American Express PayPal filologi.lv Tulkošanas Birojs Rīgā, Latvija - Tulkošanas Pakalpojumi Facebook LinkedIn