Zvaniet uz mūsu „karsto līniju” +371 22 00 33 17   LV RU EN DE

Jaunumi

Tulkošanas pakalpojumi — 24 stundas diennaktī

„filologi.lv”, 2009. gada 7. septembrī.

Lai klientu biznesu padarītu efektīvāku un ērtāku, tulkošanas birojs „filologi.lv” piedāvā jaunu, Latvijā pirmo reizi pieejamu pakalpojumu veidu — tulku un tulkošanas ekspertu atbalstu 24 stundas diennaktī. Tas nozīmē — ja steidzami nepieciešami tulkošanas pakalpojami, tos varat saņemt jebkurā diennakts stundā.

Kompānijām, kuras sadarbojas ar ārvalstu partneriem, bieži ir nepieciešama operatīva un precīza informācija. Nereti, strādājot dažādās laika joslās, nākas rēķināties ar sadarbības partneru darba laiku. Tāpēc, lai darījumi noritētu sekmīgi un ātri, tulkošanas birojs „filologi.lv” saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojuma veidu — tulku un tulkošanas ekspertu atbalstu 24 stundas diennaktī.

„Lai iekļautos noteiktos termiņos, ārkārtīgi svarīgi ir nenokavēt īsto brīdi, tādēļ šāds pakalpojums globalizācijas laikmetā ir īpaši nepieciešams un svarīgs. Mūsu sadarbības partneri var koncentrēties uz savu tiešo pienākumu veikšanu, atstājot „filologi.lv” ziņā tulkošanas pakalpojumu kvalitāti. „filologi.lv” turpina savu pakalpojumu pilnveidi, un pats jaunākais ir tulkošanas pakalpojumu sniegšana jebkurā diennakts stundā,” norāda „filologi.lv” vadītāja Kristīne Punenova.

Sadarbība ar ārvalstu partneriem nenorit tikai Rīgā — „filologi.lv” savus pakalpojumus sniedz arī ārpus galvaspilsētas vietās, kur tulkošanas pakalpojumi ir mazāk pieejami. „filologi.lv” veiktā aptauja liecina, ka sadarbībā ar ārvalstu biznesa partneriem vislielākais pieprasījums pēc tulku pakalpojumiem ir tikšanos, lietišķu sarunu, interviju vai arī tā saucamo konferenču zvanu (angļu val. conference call) laikā, kad kvalitatīvam un precīzam tulkojumam ir būtiska nozīme, jo valoda ir līdzeklis, kas var palīdzēt gūt rezultātus, bet kas var kļūt par iemeslu prestiža zaudēšanai valodas pārpratumu dēļ.


Papildu informācija.
„filologi.lv” ir kompānija, kura tulkošanas biznesā sekmīgi darbojas kopš 2008. gada. „filologi.lv” ar 400 tulku, tulkotāju, korektoru un 5 reģionālo projektu vadītāju komandu nodrošina tulkojumus vairāk nekā 100 pasaules valodās, no kurām populārākās darba valodas ir latviešu, krievu, angļu, vācu, franču, spāņu, lietuviešu, igauņu, somu, zviedru, kā arī esperanto un citas retās valodas. „filologi.lv” ievēro kvalitātes sistēmas ISO 9001 prasības.Sīkāka informācija:
Kristīne Punenova
„filologi.lv” tulkotāju vadītāja
Tālrunis: +371 22003316
E-pasts: kristine@filologi.lv

Jaunumi
© filologi.lv, 1991-2017      Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, 2. stāvs, Rīga, LV-1011, Latvija, Tālrunis: +371 22003317, Fakss: +371 67072207, E-pasts: info@filologi.lv
  Facebook Like Share on Facebook Share on LinkedIn
Maģistra darbi, bakalaura darbi, diplomdarbi, kursa darbi, studiju darbi un referāti „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7 (elektriķa pakalpojumi, avārijas elektriķis Rīgā) filologi.com's Translation Agency Services in London, UK Digitālais mārketings, reklāma, mārketings, sabiedriskās attiecības, PR, integrētā mārketinga komunikācija, Rīgā, Londonā Mastercard Visa American Express PayPal filologi.lv Tulkošanas Birojs Rīgā, Latvija - Tulkošanas Pakalpojumi Facebook LinkedIn