Zvaniet uz mūsu „karsto līniju” +371 22 00 33 17   LV RU EN DE

Jaunumi

Notāra un tulka pakalpojumi pieejami Austrālijā

Rudīte Babra, „filologi.lv”, 2009. gada 1. novembrī

Tulkošanas birojam „filologi.lv” veicas ar atbilstošu cilvēku piesaisti. Pašlaik ir izveidojusies sadarbība ar speciālistu — latviskas izcelsmes Austrālijas advokātu un notāru Miķeli Strīķa kungu — juridisko dokumentu tulkošanā.

Miķelis Strīķis, būdams advokāts kopš 1974., bet kopš 1992. gada — arī notārs, tuvākajā laikā kļūs par vienīgo oficiāli reģistrēto latviešu valodas tulku Austrālijā. Strīķa kunga birojs atrodas Jaundienvidvelsā, un viņš pats ir firmas īpašnieks.

Miķelim Strīķim ir plaša prakse un liela pieredze ne vien darbā ar dokumentiem — kā tulks viņš ir piedalījies arī tiesās, tulkojot gadījumos, kad Latvijā liecību dod klients, kurš nepārvalda latviešu valodu.

Mūsu valstij, iestājoties ES, aktuāls kļuvis jautājums par dažādu normatīvo aktu tulkošanu latviešu valodā, un Strīķa kungs ir ar mieru iesaistīties šajā procesā, ja Latvijai rastos šāda nepieciešamība.

Laikā līdz 2015. gadam Miķelis Strīķis plāno pārcelties uz savu tēvzemi — Latviju. Un „filologi.lv”, iespējams, būtu labs sadarbības uzņēmums. „Labu tulkotāju raksturo tas, ka bez teicamām valodu zināšanām viņš ir arī labs speciālists tanī darba laukā, kurā materiālus tulko. Tāds prot precīzi izmantot atbilstošu profesionālo terminoloģiju un skaidrot savdabīgus vārdu savienojumus, kuru īstā nozīme saprotama tikai profesionāļiem. Tulkojumam jābūt izprastam niansēs, jo, piemēram, sevišķi angļu valodā, zūdot niansēm, pazūd būtiskas lietas,” saka Miķelis Strīķa kungs.

Strīķa kungs jau šobrīd ir ar mieru sadarboties ar privātpersonām un uzņēmumiem, kuri prot novērtēt kvalitatīvu darbu un viņa 35 gadu pieredzi.

Latvijai, salīdzinot ar situāciju Austrālijā, ir raksturīgs dažādu veidu tulkojumu pieprasījums, un Strīķa kungs ir gatavs iesaistīties šajā darbā, jo perfekti pārvalda angļu un latviešu valodu un saskata šajā darbā savas dzīves turpmāko pamatu šeit — Latvijā.

Izmantojiet šo iespēju iegūt augsti kvalificēta jurista tulkotu un drošu dokumentu mūsu uzņēmumā!


Plašāka informācija:
Miķelis Strīķis, B.A., LL.B.
Advokāts un notārs
Tālrunis/Fakss: +61 263736435
E-pasts: sydney@filologi.lv

Jaunumi
© filologi.lv, 1991-2017      Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, 2. stāvs, Rīga, LV-1011, Latvija, Tālrunis: +371 22003317, Fakss: +371 67072207, E-pasts: info@filologi.lv
  Facebook Like Share on Facebook Share on LinkedIn
Maģistra darbi, bakalaura darbi, diplomdarbi, kursa darbi, studiju darbi un referāti „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7 (elektriķa pakalpojumi, avārijas elektriķis Rīgā) filologi.com's Translation Agency Services in London, UK Digitālais mārketings, reklāma, mārketings, sabiedriskās attiecības, PR, integrētā mārketinga komunikācija, Rīgā, Londonā Mastercard Visa American Express PayPal filologi.lv Tulkošanas Birojs Rīgā, Latvija - Tulkošanas Pakalpojumi Facebook LinkedIn