Zvaniet uz mūsu „karsto līniju” +371 22 00 33 17   LV RU EN DE

Jaunumi

„filologi.lv” atver pārstāvniecību ASV

„PR Holding” SIA, 2011. gada 30. jūnijā

Tulkošanas birojs „filologi.lv” ir guvis ievērības cienīgus panākumus, tikai dažu gadu laikā no neliela privāta Latvijas uzņēmuma kļūstot par starptautisku tulkošanas kompāniju ar klientiem un pārstāvjiem visā pasaulē. Nesen „filologi.lv” saviem klientiem atvēra Amerikas Savienoto Valstu (ASV) tirgu, uzsākot sadarbību vienlaikus ar vairākiem juridiskajiem un tulkošanas birojiem šajā valstī.

Lēmums veidot biroja pārstāvniecību ASV bija likumsakarīgs — to diktēja reālā tirgus situācija. „Mūsu klientiem bija vajadzīgi ne tikai tulkojumi, bet arī palīdzība dokumentu kārtošanā. Tādēļ mēs nolēmām veidot savu struktūrvienību ASV,” stāsta biroja pārstāvniecības vadītāja Monika Brencāne. Brencāne uzsver — tieši struktūrvienība Amerikas Savienotajās Valstīs un paplašinātais pakalpojumu klāsts tagad ļauj tulkošanas biroja „filologi.lv” klientiem saņemt ne tikai notariāli apstiprinātus tulkojumus, bet arī citu dažāda veida palīdzību dokumentu kārtošanā ASV.

Strādājot ASV, birojam „filologi.lv” nācies secināt, ka klienti šajā valstī ir prasīgāki nekā Latvijā. Tiesa, arī samaksa par ieguldīto darbu ir augstāka. Daudz jāstrādā ar tekstu globalizāciju un lokalizāciju, tomēr visumā ASV — pasaules lielvalsts — tirgus Latvijas tulkošanas birojam šķiet ļoti interesants.

„filologi.lv” klienti ir uzņēmumi, biznesa cilvēki un privātpersonas, kas saskaras ar dažādiem valodas radītiem ierobežojumiem. Turpmāk problēmas palīdzēs risināt jaunā biroja pārstāvniecība Amerikas Savienotajās Valstīs.


Plašāka informācija:
Monika Brencāne, vadītāja
„filologi.lv” ASV pārstāvniecība
Tālrunis: +1 7863591997
E-pasts: miami@filologi.lv

Jaunumi
© filologi.lv, 1991-2017      Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, 2. stāvs, Rīga, LV-1011, Latvija, Tālrunis: +371 22003317, Fakss: +371 67072207, E-pasts: info@filologi.lv
  Facebook Like Share on Facebook Share on LinkedIn
Maģistra darbi, bakalaura darbi, diplomdarbi, kursa darbi, studiju darbi un referāti „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7 (elektriķa pakalpojumi, avārijas elektriķis Rīgā) filologi.com's Translation Agency Services in London, UK Digitālais mārketings, reklāma, mārketings, sabiedriskās attiecības, PR, integrētā mārketinga komunikācija, Rīgā, Londonā Mastercard Visa American Express PayPal filologi.lv Tulkošanas Birojs Rīgā, Latvija - Tulkošanas Pakalpojumi Facebook LinkedIn