Zvaniet uz mūsu „karsto līniju” +371 22 00 33 17   LV RU EN DE

Bizness Latvijā

Noskatieties LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras) reklāmas aicinājuma īsfilmu „Brauciens uz Latviju”.

Biznesa gidu pakalpojumi

Bizness Latvijā — Atbalsta centrs

Mēs palīdzam veidot jaunus noieta tirgus, pamatojoties uz klienta stiprām pusēm. Mūsu „bizness-biznesam” pakalpojumos iekļauts:

●  atbalsts biznesā
●  personīgais gids
●  privātais šoferis
●  individualizēti pakalpojumi
●  pilna servisa nodrošināšana

Jūsu ērtībām „B2B” (bizness-biznesam) karstā līnija: +371 22003315 vai Skype: Skype Me™!, e-pasts: b2b@filologi.lv.

Korporatīvās finanses un biznesa konsultācijas — Biznesa gidi

Biznesa klientiem pieredzējuši gidi palīdzēs atrast nepieciešamo lietišķo informāciju un piemērotus sadarbības partnerus. Biznesa gidi sniedz pārskatu par šādām aktuālām tēmām:

●  investīciju iespējas
●  biznesa infrastruktūra
●  tirgus dati
●  finanšu vide
●  banku sektors
●  nodokļi Latvijā
●  tiesiskie aspekti
●  cilvēkresursi

„Viss vienā” — Ekskursiju gida pakalpojumi

Sniedzam gidu pakalpojumus Jūsu izraudzītajā valodā, laikā un vietā gan grupu, gan individuālām ekskursijām. Profesionāli gidi iepazīstinās Jūs un Jūsu viesus ar Rīgu, Vecrīgu, Jūrmalu, Siguldu, Cēsīm, Ventspili un citām Latvijas pilsētām un tūristu iecienītām vietām. Mūsu gids labprāt pavadīs Jūs iepirkšanās tūrē, palīdzēs izvēlēties labākās viesnīcas, restorānus un kafejnīcas, izklaides vietas, teātra izrādes, operas uzvedumus, koncertus, muzejus un citas atpūtas vietas, kā arī iepazīt Rīgas daudzkrāsaino nakts dzīvi.

Starptautiski uzņēmumi un globāla mēroga korporācijas ir augstu novērtējušas mūsu tulku un gidu pakalpojumus, kas pieejami ne tikai Baltijas valstīs un Eiropas Savienībā, bet arī aiz tās robežām.

Biznesa gidu pakalpojumi
Biznesa gidu pakalpojumi
© filologi.lv, 1991-2017      Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, 2. stāvs, Rīga, LV-1011, Latvija, Tālrunis: +371 22003317, Fakss: +371 67072207, E-pasts: info@filologi.lv
  Facebook Like Share on Facebook Share on LinkedIn
Maģistra darbi, bakalaura darbi, diplomdarbi, kursa darbi, studiju darbi un referāti „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7 (elektriķa pakalpojumi, avārijas elektriķis Rīgā) filologi.com's Translation Agency Services in London, UK Digitālais mārketings, reklāma, mārketings, sabiedriskās attiecības, PR, integrētā mārketinga komunikācija, Rīgā, Londonā Mastercard Visa American Express PayPal filologi.lv Tulkošanas Birojs Rīgā, Latvija - Tulkošanas Pakalpojumi Facebook LinkedIn