Zvaniet uz mūsu „karsto līniju” +371 22 00 33 17   LV RU EN DE

Lokalizācija

Lokalizācija ir programmatūras produktu tulkošana un valodas pielāgošana konkrētai valstij vai reģionam. Pakalpojums pamatā orientēts uz programmatūras lietotāja interfeisa tulkošanu, lai atvieglotu darbu ar programmatūru citās valodās.

„filologi.lv” lokalizē programmatūras, tulko CD, DVD, tostarp spēles un mācību līdzekļus. Lai nodrošinātu konsekventu tulkojumu visās mērķa valodās, lokalizācijas eksperti sadarbībā ar Jums palīdzēs izstrādāt vienotu vispārējo rakstīšanas stilu un leksiku, definēt gramatikas un interpunkcijas nostādnes, kā arī vārdu lietojumu.

„filologi.lv” sniedz pilnu lokalizācijas pakalpojumu, kurā iekļauta arī attēla un skaņas apstrāde un materiālu pavairošana. Visus darbus veic saliedēta augsti kvalificētu speciālistu komanda, visa procesa gaitā nodrošinot saskaņotību un vienotību.

Lokalizācija
Lokalizācija
© filologi.lv, 1991-2017      Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, 2. stāvs, Rīga, LV-1011, Latvija, Tālrunis: +371 22003317, Fakss: +371 67072207, E-pasts: info@filologi.lv
  Facebook Like Share on Facebook Share on LinkedIn
Maģistra darbi, bakalaura darbi, diplomdarbi, kursa darbi, studiju darbi un referāti „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7 (elektriķa pakalpojumi, avārijas elektriķis Rīgā) filologi.com's Translation Agency Services in London, UK Digitālais mārketings, reklāma, mārketings, sabiedriskās attiecības, PR, integrētā mārketinga komunikācija, Rīgā, Londonā Mastercard Visa American Express PayPal filologi.lv Tulkošanas Birojs Rīgā, Latvija - Tulkošanas Pakalpojumi Facebook LinkedIn